Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 1 грудня на сайті ДФС оприлюднять договори про визнання електронних документів

20 листопада 2017, 12:30
387
0
Реклама

На офіційному сайті ДФС у відкритій частині електронного сервісу «Електронний кабінет платника» 01.12.2017 буде розміщено договори про визнання електронних документів для перегляду та надання платникам можливості подальшого приєднання до договору за основним місцем обліку.

У зв'язку із запровадженням із 01.01.2018 інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» відповідно до наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету» від 14.07.2017 р. № 637 можливість подання Заяви про приєднання до Договору забезпечуватиметься починаючи з 01.01.2018.

З метою створення комфортних умов для доопрацювання розробниками власних програмних забезпечень, а також формування та подання платниками Заяви про приєднання до Договору за формою згідно з наказом Мінфіну «Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами» від 06.06.2017 р. № 557 (далі - Наказ № 557) електронні формати такої Заяви (а також Повідомлення про надання інформації щодо ЕЦП, Заяви про припинення дії Договору, Повідомлення про припинення дії Договору) розміщено на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність/Платникам податків про електронну звітність/Інформаційно-аналітичне забезпечення/Реєстр електронних форм документів/Реєстр форм електронних документів (перелік сервісних запитів)».

У період із 01.12.2017 по 01.01.2018 Договори укладатимуться за формою, що діяла до набрання чинності Наказом № 557.

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН - без установки та оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Одна ліцензія дійсна для п'яти підприємств, працює 24/7.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини