Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Затверджено порядок ведення реєстру військовозобов’язаних

21 листопада 2017, 16:00
313
0
Реклама

Процедури збирання, зберігання, обробки та використання відомостей Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних (далі - Реєстр) про військовозобов'язаних (призовників) визначатиме затверджений наказом Міноборони від 08.08.2017 р. № 418 Порядок ведення Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних.

Збиратимуть відомості про військовозобов'язаного (призовника) органи ведення Реєстру на підставі відомостей, що подаються особисто військовозобов'язаними (призовниками), центральними та місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад, військовими комісаріатами, військовими частинами, підприємствами, установами, організаціями й навчальними закладами незалежно від їх підпорядкування та форми власності.

Видалятимуть відомості про особу після проходження 105 років із дати її народження, з відповідним записом й особистим підписом у журналі знищення відомостей, та з дозволу посадової особи Розпорядника Реєстру, яка відповідає за захист інформації.

Виправлятимуть недостовірні відомості Реєстру, а також виключатимуть (включатимуть) до Реєстру військовозобов'язаних (призовників) за результатами розгляду мотивованої заяви військовозобов'язаного (призовника) із зазначенням підстав, передбачених законодавством, яка подається до органів ведення Реєстру.

Отримати військовозобов'язаний (призовник) інформацію про своє включення (невключення) до Реєстру та відомості про себе, унесені до Реєстру, зможе після письмового запиту (у якому вказуються прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання (місце перебування) і реквізити документа, що посвідчує фізичну особу, яка подає запит) до органу ведення Реєстру. Запит задовольняється протягом 30 к.дн. із дня його надходження.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини