Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Порядок обліку платників податків зазнав змін

22 листопада 2017, 09:30
267
0
Реклама

Установлено, що в разі створення відокремленого підрозділу юридичної особи з місцезнаходженням за межами України повідомлення за формою № 20-ОПП подається юридичною особою протягом 10 робочих днів після створення, реєстрації такого підрозділу до контролюючого органу за основним місцем обліку юридичної особи в паперовому вигляді.

У такому випадку розділ 3 повідомлення за формою № 20-ОПП заповнюється з урахуванням такого:

• у графі 6 зазначається код країни місцезнаходження такого підрозділу;

• у графі 8 - повне місцезнаходження в країні за межами України;

• графа 7 не заповнюється.

Також уточнили повноваження ГУ ДФС і ДПІ. Так, ДПІ здійснюють процедури обліку платників податків, які не передбачають одночасного виконання чи завершення яких можливе без виконання інших процедур або функцій, що належать до повноважень ГУ.

Прибрано згадку про те, що контролюючий орган може призначити й провести документальну перевірку фізичної особи - платника податків після реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Зняття з обліку (за основним місцем обліку) за попереднім місцезнаходженням (місцем проживання) здійснюватиметься автоматично одночасно з узяттям на облік (за основним місцем обліку) за новим місцезнаходженням (місцем проживання). При цьому одночасно зі зняттям з обліку юридичної особи (крім юридичних осіб, які включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій) або фізичної особи - підприємця за основним місцем обліку здійснюється взяття на облік платника податків за неосновним місцем обліку згідно з р. VII Порядку № 1588 без подання заяви платником податків та з урахуванням особливостей, визначених п.п. 10.14-10.21 р. VII Порядку № 1588.

Зміни до Порядку обліку платників податків і зборів затверджені наказом Мінфіну від 06.10.2017 р. № 839.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини