Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
ПДВ

Про показник «другий ліміт» у витязі із СЕА ПДВ

22 листопада 2017, 13:30
917
0
Реклама

З яких причин виникає показник «другий ліміт» у витязі із системи електронного адміністрування ПДВ?

Відповідь на це запитання міститься в роз'ясненні із розділу 101.17 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ.

Платник податку має право зареєструвати в порядку, визначеному абзацом 1 п. 200 примітки 1.9 ПКУ, тільки податкові накладні за звітні періоди, у яких виникло перевищення податкових зобов'язань, зазначених платником у поданих податкових деклараціях з урахуванням уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником податкових накладних і розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих у ЄРПН (SПеревищ).

Після реєстрації таких податкових накладних у ЄРПН у СЕА ПДВ автоматично відбувається перерахунок показника SПеревищ за звітний період, у якому було складено таку податкову накладну, за результатами якого показник SПеревищ зменшується на суму податку, указану в зареєстрованій у ЄРПН податковій накладній/розрахунку коригування, та, відповідно, на таку суму податку збільшується значення показника SНаклВид. Зазначена інформація відображається у витязі із СЕА ПДВ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини