Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Помилка в додатку ТЦ: як її виправити в уточнюючій декларації з прибутку

24 листопада 2017, 09:45
418
0
Реклама

ДФС інформує: якщо виправлення показників додатка ТЦ здійснюється в уточнюючій декларації з прибутку, то правильні значення коригування ціни під час продажу/придбання товарів (робіт, послуг) відображаються в рядках 15 та 17 додатка ТЦ із подальшим їх відображенням у рядках 3.1.3 ТЦ та 3.1.4 ТЦ додатка РІ «Різниці» до рядка 03 РІ уточнюючої декларації.

Під час виправлення показників по операціях із цінними паперами коригування відображається в рядках 15 та 17 додатка ТЦ із подальшим їх відображенням у рядках 01.12 ТЦ та 02.12 ТЦ додатка ЦП до рядків 4.1.3 ЦП і 4.1.4 ЦП додатка РІ до рядка 03 РІ декларації та їх урахуванням при визначенні показників у рядках 4.1.3 ЦП та 4.1.4 ЦП додатка РІ «Різниці» до рядка 03 РІ уточнюючої декларації.

На підставі порівняння податкового зобов'язання такої декларації та декларації, яка уточнюється, визначаються суми збільшення податкового зобов'язання, пені та штрафу, які відображаються у частині «Виправлення помилок» (рядки 26, 29 та 30) декларації.

У разі виправлення показників додатка ТЦ в уточнюючій декларації за попередній податковий (звітний) рік у строк не пізніше 1 травня року, наступного за звітним, платник податку не нараховує та не відображає суми пені та штрафу в рядках 29 та 30 декларації.

З таким роз'ясненням із розділу 102.23 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ можна ознайомитись в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН - без установки та оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Одна ліцензія дійсна для п'яти підприємств, працює 24/7.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини