Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У групі ризику для блокування реєстрації податкових накладних нові товари

24 листопада 2017, 14:15
654
0
Реклама

Нагадаємо: у пп. 1 п. 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом Мінфіну від 13.06.2017 р. № 567, наведено комплексний критерій моніторингу накладних, який складається із трьох субкритеріїв. Один із них стосується питомої ваги товарів із кодами УКТ ЗЕД, віднесених ДФС до групи ризикованих.

Водночас Перелік кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, які застосовуються для здійснення автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування Критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджено наказом ДФС від 30.06.2017 р. № 461.

Податківці Закарпатської області інформують, що наказом ДФС України від 26.10.2017 р. № 708 зазначений Перелік кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД доповнено такими кодами:

• 4301 - сировина хутрова (включаючи голови, хвости, лапи та інші обрізки, придатні для використання у виробництві хутрових виробів), крім шкірсировини та шкур товарних позицій 4101, 4102 або 4103;

• 4302 - хутрові шкурки дублені або вичинені (включаючи голови, хвости, лапи та інші частини або обрізки хутрових шкурок), нез'єднані або з'єднані (без додавання інших матеріалів), крім включених до товарної позиції 4303.

Завважимо: Мінфін із ДФС не припиняє своїх експериментів із пошуку оптимального набору критеріїв для блокування податкових накладних, і вкотре вніс зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН.

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН - без установки та оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Одна ліцензія дійсна для п'яти підприємств, працює 24/7.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини