Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У митній декларації помилка: чи вплине це на формування податкового кредиту?

30 листопада 2017, 10:00
451
0
Реклама

Нагадаємо: у разі ввезення товарів на митну територію України документом, який посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважається митна декларація, оформлена відповідно до вимог законодавства, яка підтверджує сплату податку.

ДФС у роз'ясненні із розділу 101.13 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ зауважує, що митна декларація може містити помилки, які не впливають на сплачену суму митних платежів, а отже, не зумовлюють змін у податковому кредиті платника (наприклад, назва міста, № контракту тощо).

Водночас за необхідності виправлення відомостей, пов'язаних із доплатою або поверненням митних платежів, оформлюється аркуш коригування.

У випадку повернення митним органом платнику податку надміру сплаченого ПДВ під час увезення товарів сума ПДВ, включена до складу податкового кредиту, має бути зменшена шляхом включення суми, зазначеної в аркуші коригування, до відповідного рядка р. II «Податковий кредит» податкової декларації з ПДВ того звітного періоду, у якому складено аркуш коригування.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини