Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Правила обкладення ПДВ під час торгівлі скретч-картками для поповнення мобільних планують змінити

1 грудня 2017, 15:30
447
0
Реклама

Спеціалісти Офісу великих платників податків ДФС і представники операторів мобільного зв'язку погодилися з необхідністю змінити порядок оподаткування операцій із продажу скретч-карток поповнення мобільного рахунка. Про це мовилося під час проведення спільного круглого столу.

Зустріч ініціювали представники фіскальної служби, які останнім часом виявляють непоодинокі випадки «торгівлі» податковим кредитом по операціях із перепродажу скретч-карток поповнення рахунка. Зважаючи на те що найчастіше картки поповнення рахунка реалізуються населенню за готівку, нечисті на руку дилери почали використовувати отриманий податковий кредит при купівлі карток для його подальшого перепродажу (так званий «паперовий кредит»).

З метою унеможливити проведення фіктивних операцій Офіс та оператори мобільного зв'язку пропонують, щоб ПДВ сплачував оператор під час першого продажу картки поповнення рахунка, а в дилера натомість виникали податкові зобов'язання лише на суму націнки.

Офісом спільно з ДФС України готуються пропозиції про внесення змін до Податкового кодексу для подальшого їх унесення Міністерством фінансів до Кабінету Міністрів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини