Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОЗ повертає попередні назви робіт до Класифікатора професій

4 грудня 2017, 16:30
456
0
Реклама

Для поступового переходу на нові професії МОЗ повертає попередні назви робіт до Класифікатора професій.

Наразі очікується публікація відповідного наказу Мінекономрозвитку. Перехід на нові професії розпочнеться з 2018 року.

Стаж, надбавки та доплати, які були напрацьовані за період роботи у сфері охорони здоров'я, будуть збережені. А щоб перехід на нові професії був поступовим та плавним, наразі МОЗ повертає попередні професійні назви робіт - «фельдшер з медицини невідкладних станів», «лікар-терапевт», «сестра медична з лікувальної фізкультури», «сестра медична з масажу», «інструктор з трудової терапії» та «інструктор з трудової адаптації».

МОЗ нагадує, що зміни назв посад уноситимуться відповідно до міжнародної класифікації та нормативів Європейського Союзу.

Так, у 2017 році до Державного класифікатора професій були введені нові професійні назви робіт: «лікар внутрішньої медицини», «асистент ерготерапевта», «асистент фізичного терапевта», «парамедик», «екстрений медичний технік», «інструктор з надання догоспітальної допомоги», «інструктор з надання першої допомоги».

Фельдшери з медицини невідкладних станів зможуть перекваліфікуватися на парамедиків. Також буде змінено назву роботи «лікар-терапевт» на «лікар внутрішньої медицини», «сестра медична з лікувальної фізкультури», «сестра медична з масажу» на «асистент фізичного терапевта». Назви «інструктор з трудової терапії» та «інструктор з трудової адаптації» буде змінено на «асистент ерготерапевта».

За повідомленням сайта МОЗ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини