Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Коли планують запровадити податок на виведений капітал

5 грудня 2017, 12:20
297
0
Реклама

Упровадження податку на виведений капітал спростить процедуру ведення як бухгалтерського, так і податкового обліку, а також істотно знизить податковий тиск на бізнес. Про це повідомив в. о. Голови ДФС Мирослав Продан.

«На зустрічі Президента України і Прем'єр-міністра з бізнесом саме це питання було одним із порядку денного. Сьогодні ще є дискусії на предмет того, коли все ж таки краще його втілювати у життя: це буде друге півріччя 2018 року або з 1 січня 2019 року. Але, у принципі, запровадження цього податку суттєво спростить як ведення обліку, так і зменшить податковий тиск на бізнес. Однак при його введенні можуть бути суттєві втрати бюджету, тому Президент акцентував увагу на необхідності знайти відповідні компенсатори, оскільки попередні підрахунки при запровадженні податку на виведений капітал протягом року, коли він буде запроваджений, будуть на рівні 40 млрд гривень», - зазначив Мирослав Продан.

Компенсаторними механізмами очільник ДФС назвав боротьбу з тіньовим сектором економіки, незаконним обігом підакцизної групи товарів, боротьбою з контрабандою та порушенням митних правил й інші заходи, які сьогодні здійснюються фіскальною службою.

«Якраз саме ці компенсатори і можуть задовольнити той мінус, який під час запровадження податку на виведений капітал «ляже» на державний бюджет», - наголосив Мирослав Продан.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини