Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінфін запроваджує єдиний казначейський рахунок для сплати митних платежів

13 грудня 2017, 14:30
469
0
Реклама

Мінфін запроваджує використання єдиного авансового рахунка ДФС для сплати підприємствами митних платежів. Відповідне рішення прийнято з урахуванням сучасних можливостей автоматизованої системи митного оформлення для створення сприятливих умов ведення бізнесу.

Митні платежі, які підлягають сплаті під час митного оформлення, мають бути перераховані на рахунок митниці до моменту подання митної декларації.

Наразі кожна митниця має власний казначейський рахунок. Митний кодекс дозволяє підприємствам проводити митне оформлення в будь-якій митниці.

Таким чином, підприємство має перерахувати на рахунок відповідної митниці необхідні кошти, які можуть бути не використані в повному обсязі (наприклад, через курсові різниці підприємство перераховує кошти з певним запасом).

У результаті в підприємств, які здійснюють митне оформлення товарів у різних митницях, складається ситуація, що на рахунку однієї митниці можуть залишатися певні кошти, а для оформлення товарів в іншій митниці цієї суми коштів не вистачає.

Аби виправити це, Мінфін видав наказ «Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення» від 01.11.2017 р. № 898. Офіційне опублікування наказу очікується 19.12.2017.

Згідно з наказом, тепер із єдиного казначейського рахунка ДФС проводитиметься списання митних платежів при митному оформленні в будь-якій митниці.

Переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий у Державній казначейській службі України на ім'я ДФС, для зарахування авансових платежів (передоплати) здійснюватиметься поетапно:

• на перехідний період (з 15 січня до 16 липня 2018 року) - за рішенням підприємства;

• із 17 липня 2018 року - на постійній основі.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини