Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податкова накладна «без ПДВ», а потрібно — 20%, 7% або 0%: виправляємо помилку

15 грудня 2017, 09:15
1206
0
Реклама

Якщо платник податку під час здійснення операцій із постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, склав податкову накладну на операції з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, то з метою виправлення помилки необхідно виконати такі дії:

• до такої податкової накладної складається розрахунок коригування, у якому в полі «Дата складання» указується дата, на яку було виявлено помилку;

• у табличній частині такого розрахунку коригування зі знаком «-» указується обсяг операцій із постачання товарів/послуг, що зазначені як звільнені від оподаткування;

• складається нова податкова накладна на операції, які оподатковуються за ставкою 20% (7%, 0%). Датою складання такої податкової накладної вказується дата виникнення податкових зобов'язань. Ця податкова накладна підлягає обов'язковій реєстрації в ЄРПН.

З таким роз'ясненням із розділу 101.15 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ можна ознайомитись в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН - без установки та оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Одна ліцензія дійсна для п'яти підприємств, працює 24/7.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини