Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як виправити помилку в додатку 5 до декларації з ПДВ?

19 грудня 2017, 15:10
1448
0
Реклама

Виправлення помилок, що були допущені в додатку 5 до податкової декларації з ПДВ «Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)» та які не вплинули на числові показники декларації, проводиться шляхом подання уточнюючого розрахунку, до якого додається додаток 5 із відміткою «Уточнюючий».

Водночас у цьому випадку до графи 4 уточнюючого розрахунку переносяться показники декларації, додаток 5 до якої уточнюється, до графи 5 - усі відповідні показники декларації з урахуванням виправлених помилок (відповідають показникам із графи 4), а графа 6 не заповнюється.

Виправлення помилок у записах по контрагентах у додатку 5 проводиться способом коригування.

Для виправлення запису неправильно вказаного індивідуального податкового номера контрагента (далі - ІПН) (покупця або постачальника) в уточнюючому додатку 5:

1) повторюється помилковий запис ІПН, при цьому вартісні показники зазначаються зі знаком «-» (тобто сторнуються);

2) указується правильний запис за операціями з контрагентом за звітний (податковий) період, за який виправляються помилки повністю (включаючи вартісні показники);

3) підсумковий рядок «Усього за звітний період» не заповнюється.

ІПК ДФСУ від 14.12.2017 р. № 2994/6/99-95-42-03-15/ІПК

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН - без установки та оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Одна ліцензія дійсна для п'яти підприємств, працює 24/7.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини