Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Зміни в Податковий кодекс: підписання Закону розблоковано

20 грудня 2017, 15:10
432
0
Реклама

Депутати відхилили проект постанови № 6776-Д-П «Про скасування рішення Верховної Ради про прийняття в цілому, як закону, законопроекту № 6776-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році», який було зареєстровано у Парламенті 8 грудня народним депутат Юрієм Левченко.

Тепер Закон про внесення змін до Податкового кодексу (проект № 6776-д) повинен підписати Голова Верховної Ради, після чого законодавчий акт буде направлено на підпис Президенту і опубліковано.

Нагадаємо, Закон було прийнято 7 грудня та передбачає підвищення акцизу, ставок екологічного податку; безмитні посилки, якщо їх не більше трьох по 150 євро кожна; безмитне ввезення товарів через аеропорти на 1000 євро, при в'їзді через інші пункти пропуску обмеження - 500 євро і 50 кг ваги та інше.

Крім того, з 1 січня 2018 року передбачено: звільнення від ПДВ та акцизу операцій з імпорту електромобілів, а з 1 березня - скасування відшкодування ПДВ при експорті сої, рапсу і соняшника.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини