Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Які розрахунки коригування можна відображати в додатку 7 до декларації з ПДВ?

21 грудня 2017, 15:20
640
0
Реклама

Розрахунок (перерахунок) частки використання товарів/послуг, необоротних активів в оподатковуваних операціях (відповідно до п. 199.4 ПКУ) відображається в додатку 7 (Д7) до декларації з ПДВ (п. 10 Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 р. № 21, далі - Порядок № 21).

Для визначення обсягів постачання оподатковуваних і неоподатковуваних операцій використовуються показники податкової звітності платника податку за попередній календарний рік.

Обсяги операцій платника зазначаються в графах 4 та 5 рядка 3.1 таблиці 1 додатка 7 (Д7) до декларації.

У графі 4 визначається загальний обсяг операцій платника, який складається із сум рядків (колонка А) 1.1, 1.2, 2, 3, 5 та 7 декларацій та уточнюючих розрахунків, поданих протягом попереднього календарного року.

У графі 5 рядка 3.1 таблиці 1 додатка 7 (Д7) до декларації зазначається загальний обсяг оподатковуваних операцій платника, до якого належить обсяг операцій, зазначених у рядках (колонка А) 1.1, 1.2, 2, 3 та 7 декларацій та уточнюючих розрахунків, поданих протягом попереднього календарного року.

Отже, з метою здійснення перерахунку частки використання товарів/послуг та необоротних активів в оподатковуваних операціях під час заповнення граф 4 та 5 рядка 3.1 таблиці 1 додатка 7 (Д7) до декларації, ураховуються розрахунки коригування, складені та відображені в декларації в поточному календарному році, незалежно від дати складання податкових накладних, до яких такі розрахунки коригування було складено.

Таке повідомлення було опубліковане на офіційному веб-сайті ГУ ДФС у Тернопільській області.

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН - без установки та оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Одна ліцензія дійсна для п'яти підприємств, працює 24/7.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини