Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Помилки в декларації з ПДВ впливають на розрахунок показника «SПеревищ»

26 грудня 2017, 09:30
309
0
Реклама

Сума податку (SНакл), на яку платник ПДВ має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування в ЄРПН, обчислюється автоматично за формулою, визначеною п. 200 прим. 1.3 ПКУ.

Показники формули, визначеної п. 200 прим. 1.3 ПКУ, перераховуються автоматично під час реєстрації в ЄРПН податкових накладних, розрахунків коригування, митних декларацій, податкових декларацій тощо.

Показник (SПеревищ), який є складовою реєстраційної формули, є сумою перевищення податкових зобов'язань, зазначених платником у поданих податкових деклараціях з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником податкових накладних і розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих у ЄРПН. Зазначений показник обчислюється з 1 липня 2015 року.

Платнику ПДВ, у якого виник показник (SПеревищ), необхідно перевірити суму податкових зобов'язань, зазначених у поданій податковій декларації за такий період з урахуванням поданих уточнюючих розрахунків до них, над сумою податку, що міститься в складених таким платником у відповідному періоді податкових накладних і розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих у ЄРПН, і у випадку виникнення невідповідності виправити таку невідповідність шляхом подання уточнюючого розрахунку.

Такі зауваження зробила ДФСУ в ІПК від 19.12.2017 р. № 3037/6/99-99-12-02-01-15/ІПК.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини