Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Складаємо розрахунок коригування до підсумкової податкової накладної

28 грудня 2017, 12:45
645
0
Реклама

У розрахунку коригування вказуються дата складання та порядковий номер податкової накладної, складеної за щоденними підсумками операцій, до якої складається такий розрахунок коригування.

У табличній частині такого розрахунку коригування, зокрема, у розділі Б, зазначаються:

• у графі 1 - номер рядка податкової накладної, що коригується;

• у графі 2 - причина коригування (наприклад: повернення товарів);

• у графі 3 - група товару, який повертається;

• графа 9 та графа 10 залишаються незаповненими.

• у графі 13 указується обсяг товару, поверненого покупцем (без ПДВ). У цьому випадку такий показник зазначається зі знаком «-».

Залежно від того, як обкладалася ПДВ така операція (за основною ставкою, ставкою 7% або звільнялася від обкладення ПДВ), у розрахунку коригування вказується код ставки та заповнюється відповідна графа розділу А розрахунку коригування.

Водночас оскільки під час складання податкової накладної за щоденними підсумками операцій інформація щодо одиниці виміру товару/послуги (умовного постачання), коду, кількості (об'єму, обсягу) та ціни постачання одиниці товару не зазначається, то й під час складання розрахунку коригування до такої податкової накладної така інформація не вказується. Тобто показники, які не заповнювалися в податковій накладній, складеній за щоденними підсумками операцій, у розрахунку коригування заповненню також не підлягають.

З таким роз'ясненням із розділу 101.16 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ можна ознайомитись в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Надійний сервіс для підготовки та подання звітності REPORT від ЛІГА:ЗАКОН - без установки та оновлень, з актуальними формами та підказками. Допомагає просто й швидко формувати та подавати звіти, реєструвати податкові накладні. Персональний консультант допоможе працювати в сервісі. Одна ліцензія дійсна для п'яти підприємств, працює 24/7.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини