Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Юрособам та ФОПам присвоять офіційні електронні адреси

28 грудня 2017, 14:30
381
0
Реклама

Депутати вдосконалять процес державної реєстрації суб'єктів господарювання через уведення обов'язкової електронної адреси для кожного із суб'єктів господарювання для взаємодії з державними органами, судами та суб'єктами владних повноважень.

Зміни, передбачені в законопроекті № 7443 «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» щодо присвоєння офіційної електронної адреси під час державної реєстрації», доповнять ст. 1 та ст. 7 ПКУ новими пунктами такого змісту:

• офіційна електронна адреса - адреса електронної пошти юридичної особи та фізичної особи - підприємця, що використовується для офіційного листування в електронному вигляді та є незмінною до внесення запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, припинення підприємницької діяльності фізичної особи. Листи та/або повідомлення, надіслані на офіційну електронну адресу, вважаються такими, що надіслані офіційно та не потребують додаткового документального підтвердження;

• присвоєння офіційних електронних адрес юридичним особам та фізичним особам - підприємцям здійснюється одночасно з державною реєстрацією створення юридичної особи чи набуття статусу підприємця фізичною особою, а також архівування та зберігання офіційних електронних адрес, з відповідними листами та/або повідомленнями після внесення запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, припинення підприємницької діяльності фізичної особи з метою отримання інформації відповідно до закону.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини