Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Банк-агент має право виплачувати гарантовані суми вкладникам за власний кошт

29 грудня 2017, 09:30
353
0
Реклама

За умови відсутності заборони в договорі між банком-агентом та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) про відшкодування гарантованих сум вкладникам банки-агенти не позбавлені права здійснити виплати таких сум за власні кошти з подальшим їх відшкодуванням.

Здійснення за рахунок перерахованих коштів Фонду чи за рахунок коштів банку-агента, у разі дотримання інших умов Закону № 4452, Положення та умов договору банку-агента з Фондом, гарантованого Фондом вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом, не впливає на оподаткування фізичної особи - вкладника, яка отримала вказані кошти.

Нагадаємо: Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більш ніж сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, установленого на цей день, незалежно від кількості вкладів в одному банку. Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200 тис. грн.

ІПК ДФС від 20.12.2017 р. № 3067/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини