Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Prozorro та ДФС обмінюватимуть інформацією про податкові борги учасників торгів

7 березня 2018, 13:00
342
0
Реклама

ДФС проінформувала про наказ Мінекономрозвитку, Мінфіну "Про затвердження Порядку взаємодії електронної системи закупівель з інформаційними системами Державної фіскальної служби України щодо обміну інформацією про відсутність або наявність заборгованості (податкового боргу) із сплати податків, зборів, платежів, контроль за якими покладено на органи Державної фіскальної служби України, в учасника процедури закупівлі" від 17.01.2018 р. № 37/11.

Основною метою прийняття наказу є спрощення для суб'єктів господарювання процедури участі у торгах шляхом проведення автоматизованої перевірки відсутності підстав для відхилення пропозиції учасника процедури закупівлі відповідно до ч. 2 ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі".

Взаємодія електронної системи закупівель "PROZORRO" та інформаційних систем ДФС здійснюватиметься на центральному рівні в електронній формі, що дозволить забезпечити під час проведення торгів автоматичну перевірку відсутності або наявності в учасника процедури закупівлі заборгованості (податкового боргу) зі сплати податків, зборів платежів, контроль за якими покладено на органи ДФС.

Відповідне повідомлення розміcтила ДФС в Електронному кабінеті.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини