Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"Єдине вікно" на митниці: скорочено перелік документів

26 березня 2018, 09:30
513
0
Реклама

16 березня Мінфін оновив Перелік документів, необхідних для подання контролюючому органу для завершення державного контролю .

За результатами численних міжвідомчих робочих нарад і консультацій з зацікавленими ЦОВВ та представниками експертного середовища, Мінфін 16 березня надіслав до ДФС наказ, яким вносяться зміни до переліку документів, які необхідно подати відповідному контролюючому органові для завершення відповідного виду державного контролю - санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного видів держконтролю.

Нова редакція переліку документів готувалась спільно з усіма зацікавленими сторонами та експертами після аналізу звернень суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, на основі інформації, наданої відповідними контролюючими органами.

Серед нововведень, порівняно з діючим на сьогодні переліком документів, варто виділити наступне:

· перелік документів в розрізі товарів та видів контролю диференційовано по напрямках переміщення товарів на ввезення, вивезення, транзит;

· вказано підстави для необхідності надання контролюючому органові певного документу (посилання на певний закон, постанову Уряду, наказ відповідного міністерства);

· значно скорочено перелік документів, які необхідно подати для завершення екологічного контролю.

Новий наказ спрощує ведення зовнішньоекономічної діяльності і прискорює процес взаємодії підприємств і органів державної влади, які здійснюють ті чи інші види державного контролю.

Для прикладу, по товарах, що являють собою небезпечні вантажі - скорочено кількість документів з 10-11 до 2-3, у разі якщо підприємством надана згода на передання контролюючому органу відомостей, які зазначені в попередній або періодичній митній декларації (крім відомостей про вартість товарів).

Наказ Мінфіну від 16.03.2018 р. № 368

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини