Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Одна із ІТ-систем управління та обліку потрапила під нові санкції

25.05.2018, 10:30
1185
0

Новий перелік юросіб, що потрапили під спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції), став доступний громадськості
Новий перелік юросіб, що потрапили під спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції), став доступний громадськості

На сайті Президента України розміщено додатки із переліком фізичних та юридичних осіб, які містить рішення РНБО, що уведене в дію Указом Президента України від 14.05.2018 р. № 126/2018.

Переважна більшість юросіб у санкційному списку із «пропискою» в Російскій Федерації та АР Крим. Сюди потрапили як підприємства оборонпрому, так і фінансовий сектор та медіа.

Однак не обійшлося без українських команій, зокрема, ІТ-сектору.

Зокрема, у санкційному списку маємо у позиціях 458-479 компанії із реєстрацією в Україні, для яких застосовується захід у вигляді заборони на здійснення державних закупівель товарів, послуг, робіт та використання державними органами, підприємствами, установами і організаціями України програмних продуктів «Система управління підприємством Афіна», «Система зведення та аналізу звітності Афіна», «Система управління бюджетною установою Афіна», «Система управління підприємством Афіна-Сіквел», «Система управління бюджетною установою Афіна-Сіквел», «Система управління Афіна-Сіквел для бюджетних установ», «Система управління Афіна-Сіквел для підприємств», «Система управління підприємством jSolutions», «Система управління бюджетною установою jSolutions», «Система управління jПарус («джейПарус»)», «Система управління бюджетною установою jПарус-Бюджет («джейПарус-Бюджет»)», «Комплексна система автоматизації управління бюджетною установою Парус-Бюджет, версія 8», «Комплексна система автоматизації управління підприємством Парус- Підприємство, версія 8», а також заборона передання технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності; обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Також санкційний список поповнили WebMoney:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Вебмані Європа Лтд», («WebMoney Europe Ltd»);

Товариство з обмеженою відповідальністю «Вебмані.Ру» (общество с ограниченной ответственностью «Вебмани.Ру»);

Товариство з обмеженою відповідальністю «Вебмані.Юей», (представництво в Україні);

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВМ Трансфер ЛТД» (WM Transfer Ltd).

Нагадаємо: санкції із 17.05.2017 було уведено до компаній «1С», «Парус», ABBYY, «Яндекс», «Вконтакте», «Мейл.ру» згідно із Указом Президента України від 15.05.2017 р. № 133/2017.

Підписуйтесь наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій


Увійдіть, щоб залишити коментар