Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Представлено новий онлайн-сервіс для взаємодії з перевіряючими

19 жовтня 2018, 16:30
416
0
Реклама

До 15 листопада цього року будуть остаточно сформовані плани перевірок на 2019 рік. Наразі кожен бізнес може перевірити хто і чому його перевірятиме та, при необхідності, виправити помилки. Про це йшлося на Інспекційному форумі ПЕРЕВІРОК.NET, який відбувся 17 жовтня.

Ще одне важливе завдання нової інспекційної системи - орієнтованість на платника податків. На форумі Офісом ефективного регулювання BRDO за підтримки ініціативи EU4Business\FORBIZ представлено онлайн-сервіс "Кабінет з управління ризиками", що дасть можливість підприємцям більш ефективно планувати свою діяльність завдяки можливості онлайн-взаємодії з інспекціями. З презентацією Офісу ефективного регулювання можна ознайомитись тут.

"Кабінет управління ризиками" містить низку інструментів:

календар запланованих перевірок;

історію проведених перевірок та їхніми результатами;

вичерпний чек-лист - вимоги до підприємців, з можливістю самоконтролю по кожній потенційній небезпеці;

можливість оцінити якість роботи інспектора, що стане основою для рейтингу інспекцій;

можливість вказати на обтяжливість конкретних вимог, що заважають працювати. Це стане основою для їх перегляду, щоб зменшити регуляторне навантаження на бізнес.

Ознайомитися з інструментами Інспекційного порталу в тестовому режимі можна на www.inspections.gov.ua. Повноцінно вони стануть доступними для використання з 1 січня 2019 року. Для цього інспекції до кінця поточного року мають затвердити форми актів перевірок нового зразка та оприлюднити інформацію про перевірки.

За повідомленням ДРСУ.

Які причини та підстави для включення підприємства до плану перевірок податківців на поточний рік? Відповідь на це запитання читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступ до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини