Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Яким чином будуть реалізовувати затверджені зміни щодо застосування РРО

23 жовтня 2018, 09:00
235
0
Реклама

Зміни, внесені Наказом № 733, набувають чинності у два етапи: з дня набрання чинності - ті зміни, що не пов'язані з веденням реєстру екземплярів РРО, реєстру ЦСО та запровадженням електронного обміну документами між ДФС та ЦСО; решта змін, передбачених Наказом № 733, набуває чинності після набрання чинності наказом щодо затвердження порядків ведення реєстру екземплярів РРО та реєстру ЦСО, що на тепер розробляються Міністерством фінансів України спільно з ДФС.

Між ДФС та ЦСО засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів із зазначенням обов'язкових реквізитів електронних документів, здійснюватиметься обмін такими документами: ДФС надсилає до ЦСО інформацію у вигляді довідки про резервування фіскального номера РРО у день резервування фіскального номера; ЦСО надсилає до контролюючого органу повідомлення у вигляді довідки про опломбування РРО та акта введення в експлуатацію РРО після закінчення робіт з введення РРО в експлуатацію, а також довідки про опломбування РРО у всіх випадках, коли здійснюється опломбування, переопломбування або розпломбування РРО; ЦСО також надсилає до ДФС повідомлення про укладання договору про технічне обслуговування та ремонт РРО у разі його укладання, розірвання, припинення або внесення змін до такого договору між ЦСО та користувачем РРО. Форми цих документів затверджені Наказом № 733. Обмін електронними Документами між ЦСО та ДФС здійснюватиметься із дотриманням вимог Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 р. № 557, після набрання чинності наказом про затвердження порядків ведення реєстру екземплярів РРО та реєстру ЦСО та внесення на його підставі змін до програмного забезпечення ДФС.

ІПК ДФС від 12.10.2018 р. № 4433/6/99-99-08-02-01-15/ІПК

Читайте також статтю "Чи потрібна ліцензія та РРО підприємцю-єдиннику під час продажу пива на розлив" газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини