Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДФС нагадала який має бути комплект проміжної фінзвітності

25 жовтня 2018, 14:50
280
0
Реклама

Офіс великих платників нагадує, що згідно з абз. 13 п. 2 Порядку №419 платники податку на прибуток у визначених законом випадках подають органам ДФС у порядку, передбаченому ПКУ для подання податкової декларації, проміжну (I квартал, перше півріччя, дев'ять місяців) та річну фінансову звітність.

Liga: REPORT - сучасний хмарний сервіс подання звітності та реєстрації податкових накладних. Лише у Liga: REPORT - аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТ ЗЕД/ДКПП, перевірка реєстраційного ліміту ПДВ, а також миттєвий обмін документами з контрагентами.

Спробуйте прямо зараз. 7-денний тестовий доступ без обмежень.

Статтею 12 прим.1 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" підприємства, що становлять суспільний інтерес, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабміном, складають фінзвітність та консолідовану фінзвітність за МСФЗ.

Якщо підприємство застосовує МСФЗ, таке підприємство має дотримуватись їх вимог, зокрема вимог МСБО 34 "Проміжна фінансова звітність", яким передбачено, що "проміжна фінансова звітність - це фінансовий звіт, що складається або з повного комплекту фінансової звітності (визначеного в МСБО 1 "Подання фінансової звітності"), або з комплекту стислої фінансової звітності (визначеної у цьому Стандарті) за проміжний період".

З яких форм має складатись проміжна звітність за МСФЗ, дізнайтесь із статті "Проміжна звітність за МСФЗ: складати можна стисло, але все одно повноформатно" модуля БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини