Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Виплата пенсій через поштові відділення під питанням

31 жовтня 2018, 11:50
377
0
Реклама

На офіційному сайті Пенсійного фонду України опубліковано заяву щодо ситуації з виплатою пенсій через відділення ПАТ "Укрпошта".

У зв'язку із поширенням у ЗМІ заяв керівництвом ПАТ "Укрпошта" про припинення доставки пенсій 4,3 млн. українців, ПФУ вважає за необхідне донести до відома суспільства наступне.

ПФУ та ПАТ "Укрпошта" - давні партнери, які впродовж багатьох років у конструктивному діалозі вирішували усі, в т. ч., проблемні питання, щоб безперебійно забезпечувати виплату та доставку пенсій громадянам. Тому для ПФУ сьогодні є незрозумілою і неприйнятною ультимативна позиція керівництва Укрпошти, яка, до того ж, ґрунтується багато в чому на викривленні фактів та маніпуляції ними.

Неможливо не визнати прикрим факт, коли керівництво Укрпошти бачить лише один вихід із ситуації - вимагати збільшення тарифів на послугу доставки пенсій, замість того, аби шукати шляхи розвитку державного підприємства. При цьому забуваючи про свою соціальну функцію та роблячи заручниками ситуації понад 4 млн. пенсіонерів.

ПФУ вважає таку позицію невідповідальною, тому вживатиме усіх можливих заходів, аби процес доставки пенсій не був зірваним. Зокрема, буде домагатися конструктивного діалогу з Укрпоштою. Наразі розпочинається робота з укладання договорів з ПАТ "Укрпошта" на надання послуги з доставки пенсій на наступний рік.

Водночас нагадуємо усім пенсіонерам, особливо тим, хто проживає у містах, про можливість одержання пенсій через банківські установи: отримувати кошти у день їх надходження до банку, не витрачати час на похід до поштового відділення. Наразі в переліку банків, уповноважених на виплату пенсій 43 установи.

Який порядок оформлення пенсій, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Оформлення пенсій".

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал в Telegram і сторінку в Facebookщоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини