Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З початку року вже близько 3 тисяч осіб докупили страховий стаж

1 листопада 2018, 09:00
862
0
Реклама

З початку адміністрування ЄСВ органами ДФС укладено близько 20 тис. договорів про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування та сплачено більше 46 млн грн.

Відповідно до цих договорів громадяни мають можливість докупити пенсійний стаж, якого їм не вистачає для призначення пенсії шляхом одноразової сплати ЄСВ за весь період, або поступової сплати внесків.

З початку 2018 року близько 3 тис. осіб скористалися правом на добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Період докупленого стажу складає в середньому 1,5 - 2 роки на одну особу.

Прес-служба ДФС нагадала, що особа, яка виявила бажання брати участь у системі добровільного страхування, має подати до органів доходів і зборів за місцем проживання заяву про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування або одноразову сплату у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, копію трудової книжки (за наявності) та копію документа, що посвідчує особу.

З особою, яка подала заяву, після перевірки викладених у ній відомостей органами доходів і зборів у строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається відповідний договір.

Також на цю тему читайте коментар видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

"Добровільна сплата ЄСВ фізособами-підприємцями: роз'яснюють контролери".

Для отримання доступу до аналітики інформаційно-правової системи ЛІГА: ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал в Telegram і сторінку в Facebookщоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини