Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Незабаром у забудовників можуть з'явитися електронні кабінети

1 листопада 2018, 13:00
188
0
Реклама

У забудовників можуть з'явитися електронні кабінети для прямої взаємодії з Держархбудінспекцією та інвесторами.

Такі механізми для зменшення корупційних ризиків у будівництві запропонували під час зустрічі команди проекту "Разом проти корупції" з керівництвом Держархбудінспекції.

Передбачається, що електронні кабінети стануть вирішенням багатьох проблемних питань для всіх учасників містобудівного процесу. Зокрема, будівельні компанії більше не зможуть відхилитися від допуску інспекторів на об'єкт будівництва для проведення позапланових перевірок під приводом відсутності письмового попередження.

Крім того, електронний кабінет буде містити всю документальну інформацію про об'єкт будівництва: з моменту подачі заяви про початок підготовчих робіт до введення в експлуатацію.

Нагадаємо, послуги у системі державного архітектурного котролю планують автоматизувати, а інформацію про перевірки об'єктів будівництва і про видачу дозвільних документів можна відстежувати на онлайн-платформі "ПРОЗОРА ДАБІ"

Коли витрати на будівництво "пропускати" через 15-й рахунок? Відповідь на це запитання читайте у статті видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики інформаційно-правової системи ЛІГА: ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал в Telegram і сторінку в Facebookщоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини