Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи подавати авансовий звіт у разі придбання ТМЦ з використанням картки "ключ до рахунку"

5 листопада 2018, 15:00
289
0
Реклама

До контролерів звернулись із питанням, чи має право працівник розраховуватися за придбані для підприємства ТМЦ з використанням картки "ключ до рахунку" без оприбуткування в касі, та чи потрібно в такому випадку подавати авансовий звіт.

Відповідь фахівців ДФСУ, розміщена в підкатегорії 109.15 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ ZN042986, виявилася, на жаль, малоінформативною: контролери відзначили, що ані Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління НБУ від 29.12.2017 р. № 148 (далі - Положення № 148), ані іншими нормативно-правовими актами не визначено поняття "картки "ключ до рахунку"". Тож для отримання відповіді на поставлене запитання податківці порекомендували звернутися до НБУ як до розробника Положення № 148.

Про наслідки придбання ТМЦ для підприємства за власні кошти та позиції офіційних органів з цього питання можна почитати у матеріалі "Працівник за власні кошти придбав товар для підприємства: податкові наслідки" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини