Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Спрощено порядок взяття на облік податкового векселя

8 листопада 2018, 17:00
172
0
Реклама

Починаючи з 13.10.2018, суб'єктам господарювання - виробникам хімічної продукції (векселедавцям) для взяття на облік податкового векселя не потрібно подавати контролюючому органу (векселедержателю) довідку щодо прогнозованого обсягу нафтопродуктів та/або речовин, які планується отримати від підприємства виробника або ввезти на митну територію України, а достатньо видати належним чином оформлений податковий вексель.

Дану інформацію містить лист ДФС від 31.10.2018 р. № 33723/7/99-99-15-03-03-17.

Пов'язано це із набранням чинності постановою КМУ від 10.08.2018 р. № 826.

Документ прийнято з метою скорочення переліку документів, які необхідно подавати суб'єктам господарювання - виробникам хімічної продукції контролюючому органу для взяття на облік податкового векселя шляхом скасування довідки векселедавця щодо прогнозованого обсягу нафтопродуктів та/або речовин, які планується отримати від підприємства-виробника або ввезти на митну територію України.

Дана постанова скасовує вимогу щодо подання довідки, яка була підставою для взяття на облік податкового векселя. Така зміна спрощує порядок взяття на облік податкового векселя та скорочує перелік документів, що необхідно подавати суб'єктам господарювання - виробникам хімічної продукції контролюючому органу.

Податковий облік операцій з векселями завжди викликав запитання. І оскільки правила оподаткування прибутку стосовно операцій з векселями сформульовано вкрай лаконічно, зі статті "Операції з векселями: податковий і бухгалтерський облік" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН дізнаєтеся про облік таких операцій

Для отримання доступу до аналітики інформаційно-правової системи ЛІГА: ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал в Telegram і сторінку в Facebookщоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини