Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Хто ризикує потрапити до плану податкових перевірок на 2019 рік

12.11.2018, 12:20
1582
0

План – графік перевірок на 2019 рік буде оприлюднено на сайті ДФС України (до 25 грудня).
План – графік перевірок на 2019 рік буде оприлюднено на сайті ДФС України (до 25 грудня).

Податківці повідомляють про те, що Офіс великих платників працює над формуванням плану - графіку перевірок на 2019 р. Незабаром (до 25 грудня) його буде оприлюднено на сайті ДФС України.

Очевидно, що в першу чергу мають шанси потрапити до названого плану підприємства з ознаками тих чи інших ризиків. В той же час підприємства, що не демонструють ризиків, будуть й надалі працювати спокійно - їх перевірки оминуть.

Система ризиків постійно вдосконалюється, а ризики - переглядаються. Останні зміни було внесено в квітні поточного року.

В першу чергу Офісом аналізуються ризики високого ступеню: низький рівень сплати податків, взаємовідносини з ризиковими контрагентами, здійснення зовнішньоекономічних операцій через нерезидентів - засновників та нерезидентів, зареєстрованих в офшорних зонах, за непрямими поставками, здійснюють збиткову діяльність. А також - наявна оперативна інформація від інших контролюючих органів НБУ, правоохоронних органів, тощо).

Тобто, в групу ризику потрапляють підприємства, які з року в рік не платять податки та виплачують мінімальну заробітну плату.

Отже, беручи до уваги критерії ризиків, сьогодні платники податків можуть самостійно оцінити ризиковість ведення власної діяльності та ймовірність потрапляння до заходів планового аудиту.

Акции БЗ, ИПС:

Які умови та порядок допуску посадових осіб органів ДФС до проведення перевірок, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Умови та порядок допуску посадових осіб органів ДФС до проведення перевірок".

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій


Увійдіть, щоб залишити коментар