Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Якщо не повідомете ДФС про об'єкт оподаткування — отримаєте відмову в реєстрації РРО

12 листопада 2018, 15:00
248
0
Реклама

З метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юросіб, відокремлених підрозділів юросіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів оподаткування або об'єктів, які пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку), згідно із пп. 63.3 ПКУ.

Об'єктами оподаткування і об'єктами, пов'язаними з оподаткуванням, є майно та дії, у зв'язку з якими у платника податків виникають обов'язки щодо сплати податків та зборів. Такі об'єкти за кожним видом податку та збору визначаються згідно з відповідним розділом ПКУ.

З 01 жовтня 2018 року набрали чинності окремі положення наказу Мінфіну від 20.09.2018 р. № 773, якими внесено зміни до Порядків реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, затверджених наказом Мінфіну від 14.06.2016 р. № 547.

При цьому, окремі положення наказу Мінфіну від 20.09.2018 р. №773 наберуть чинності після затвердження Мінфіном Порядків ведення Реєстру екземплярів РРО та Реєстру центрів сервісного обслуговування РРО.

Набудуть чинності, зокрема, наступні нововведення:

-контролюючий орган відмовляє в реєстрації РРО щодо господарської одиниці (пункту обміну валюти), вказаної у заяві, якщо суб'єкт господарювання не повідомив контролюючий орган про такий об'єкт оподаткування відповідно до пп.63.3 ПКУ або згідно з таким повідомленням відповідний об'єкт є закритим чи не експлуатується суб'єктом господарювання;

-у разі реєстрації резервного РРО, суб'єкт господарювання має завчасно повідомити як про об'єкт оподаткування відповідно до пп. 63.3 ПКУ щодо кожної господарської одиниці (пункту обміну валюти), де використовуватиметься резервний РРО;

-однією з підстав для скасування реєстрації РРО є повідомлення суб'єктом господарювання контролюючого органу відповідно до пп. 63.3 ПКУ про такий об'єкт оподаткування як про закритий або такий, що не експлуатується суб'єктом господарювання.

Як зареєструвати РРО у контролюючому органі та, який порядок реєстрації резервного РРО? Про це та інше читайте у матеріалі.

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини