Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДФС більше не формує сертифікати електронної печатки для фізосіб

13 листопада 2018, 11:05
538
0
Реклама

Законом України "Про електронні довірчі послуги" від 05.10.2017 р. № 2155-VIII, який набрав чинності 07.11.2018, передбачено, що електронна печатка - це електронні дані, які додаються створювачем електронної печатки до інших електронних даних або логічно з ними пов'язуються і використовуються для визначення походження та перевірки цілісності пов'язаних електронних даних. Разом з цим, створювач електронної печатки - це юридична особа, яка створює електронну печатку.

З огляду на те, що створювачем електронної печатки може бути виключно юридична особа, починаючи з 07.11.2018 Інформаційно-довідковий департамент ДФС, як кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, не формує сертифікати електронної печатки для фізичних осіб (в т.ч. підприємців та тих, що провадять незалежну професійну діяльність).

Потрібно враховувати зазначену норму під час підготовки реєстраційних документів.

Додатково АЦСК ЫДД ДФС повідомляє, що фізичні особи, які отримують сертифікати починаючи з 07.11.2018 г. можуть здійснювати подання електронної податкової звітності та реєструвати податкові накладні використовуючи власний електронний підпис.

Читайте також статтю "Бюджетну звітність установи "відцифровуватимуть": Порядок № 44 оновлено" електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики інформаційно-правової системи "ЛІГА: ЗАКОН" - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини