Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДФС приймає заявки на формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які реалізують безхазяйне майно, на 2019 рік

27 листопада 2018, 17:00
243
0
Реклама

Податківці звертають увагу торгівельних організацій на те, що Офіс великих платник податків ДФС на виконання Порядку № 1340 та Методичних рекомендацій з окремих питань організації роботи з безхазяйним майном та майном, що переходить у власність держави, проводить конкурс по відбору суб'єктів господарювання для формування Єдиного реєстру суб'єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2019 р. (далі - Єдиний реєстр).

До Єдиного реєстру включаються суб'єкти господарювання незалежно від форми власності, що є юрособами та платниками ПДВ і здійснюють реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів (аукціонів) або через роздрібну торговельну мережу.

Документи, суб'єктам господарювання необхідно подати не пізніше 10.12.2018 р. на адресу Офіс великих платників податків ДФС: індекс - 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 11-г, телефон для довідок: 454-09-25, 454-09-95. Документи подаються в двох екземплярах.

Перше засідання комісії по розгляду заяв від суб'єктів господарювання, щодо включення їх до Єдиного реєстру на 2018 р. відбудеться 10.12.2018 р. в приміщенні Офісу великих платників податків ДФС.

Договір про реалізацію майна із суб'єктом господарювання, включеним до Єдиного реєстру, укладається після розміщення його реквізитів на офіційній сторінці територіального органу ДФС України в мережі Інтернет.

У якому порядку здійснюється продаж майна, що перебуває в податковій заставі, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Продаж майна, що перебуває в податковій заставі".

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини