Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як у "пільговому" Звіті показати нерезидентські доходи

10 грудня 2018, 11:55
179
0
Реклама

Для сплати податку на прибуток при оподаткуванні доходів нерезидентів (у т. ч. згідно з правилами міжнародних договорів України) визначено код 11020500 - податок на прибуток іноземних юридичних осіб.

Таким чином, у разі звільнення (зменшення) від оподаткування доходів нерезидентів (у т. ч. згідно з правилами міжнародних договорів України) у графах "Код податку, збору" та "Найменування податку, збору" Звіту зазначається код 11020500 та найменування податку - податок на прибуток іноземних юридичних осіб.

При цьому, з урахуванням п. 2 ст. 29 БКУ, у підграфі "в тому числі з державного бюджету" графи "Сума податкових пільг" Звіту зазначається сума у розмірі 90 % не сплаченої до загального фонду Державного бюджету України суми податку на прибуток іноземних юридичних осіб.

Див. роз'яснення з розділу 102.22 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ.

Liga: REPORT - сучасний хмарний сервіс подання звітності та реєстрації податкових накладних. Лише у Liga: REPORT - аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТ ЗЕД/ДКПП, перевірка реєстраційного ліміту ПДВ, а також миттєвий обмін документами з контрагентами.

Спробуйте прямо зараз. 7-денний тестовий доступ без обмежень.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини