Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Житло, взяте в іпотеку, у спільній власності: хто має право на податкову знижку

18 грудня 2018, 08:30
192
0
Реклама

Право включити до складу податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом має той член подружжя, який є позичальником такого кредиту.

Зокрема, п. 175.2 ПКУ визначено, що у разі якщо будинок (квартира, кімната) купується за рахунок іпотечного житлового кредиту, частина суми процентів, що включається до податкової знижки платника податку - позичальника іпотечного житлового кредиту розраховується як добуток суми процентів, фактично сплачених платником податку протягом звітного податкового року в рахунок його погашення, і коефіцієнта, що враховує мінімальну площу житла для визначення податкової знижки, розрахованого відповідно до п. 175.3 ПКУ.

За інформацією ГУ ДФС у Луганській області

Як скористатися своїм правом і розрахувати податкову знижку з податку на доходи фізичних осіб для відсотків за іпотечним кредитом? Які документи необхідно для цього мати? Відповідь на ці та інші запитання читайте у статті "Іпотечний житловий кредит: як скористатись податковою знижкою" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА: ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини