Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

З 2019 року відновлюється планова діяльність по проведенню перевірок

20.12.2018, 15:00
1017
0

Голова ДРСУ прокоментувала деякі питання стосовно проведення перевірок бізнесу протягом 2019 року
Голова ДРСУ прокоментувала деякі питання стосовно проведення перевірок бізнесу протягом 2019 року

З огляду на закінчення мораторію, з початку 2019 року відновлюється планова діяльність, але відновлюється не хаотично, а у відповідності до закону про державний нагляд і контроль, який передбачає публікацію всіх планових заходів.

Комплексний план був затверджений 15 листопада, а до 15 грудня - індивідуальний план. Звідси інформація про те, що у 2019 році планується 120 тис. перевірок бізнесу. Тобто є комплексний план, там, де до бізнесу буде приходити кілька контрольних інстанцій одночасно і проводити заходи контролю, а є індивідуальні плани. Бізнеси, які не ввійшли в комплексні, з високим ступенем ризику, можуть увійти в індивідуальні плани, але всі ті плани публікуються заздалегідь, крім "фіскального". Адже по фіскальній службі публікується лише квартальний план.

Голова ДРСУ наголосила, що кожен бізнес може себе перевірити в планах перевірок.

Портал inspections.gov.ua створений якраз для того, щоб пролити світло на контрольну діяльність. Всі плани там опубліковані, і кожен бізнес там може подивитися та дізнатися, коли, за якою датою і хто збирається його перевіряти.

Оцінити ризики бути включеними до плану перевірок ДФС можна, ознайомившись з матеріалом "Які причини та підстави для включення підприємства до плану перевірок податківців на поточний рік" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Новорічні знижки до 70%

Тільки до кінця цього тижня знижки на видання та системи ЛІГА:ЗАКОН. Хутчіше за покупками!

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій


Увійдіть, щоб залишити коментар