Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкова накладна – не місце для держтаємниці

26 грудня 2018, 17:30
269
0
Реклама

У податківців поцікавилися, чи існує порядок зазначення обов'язкових реквізитів у податковій накладній, що складається за операціями з постачання товарів/послуг в межах контракту, інформація за яким становить державну таємницю.

На що вони зауважили, що ніякого спеціального порядку заповнення податкової накладної для таких випадків ПКУ не передбачає. Відтак керуватись слід виключно загальними правилами (п. 201.1 ПКУ), навіть для оформлення вищевказаних постачань.

Водночас податкова накладна, у якій не зазначено будь-який з обов'язкових реквізитів, є такою, що складена з порушенням норм ПКУ, не може бути зареєстрована у ЄРПН та, відповідно, не дає права отримувачу товарів/послуг на включення сум ПДВ, зазначених у ній, до податкового кредиту.

Див. ІПК ДФС від 19.12.2018 р. № 5307/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Liga: REPORT - сучасний хмарний сервіс подання звітності та реєстрації податкових накладних. Лише у Liga: REPORT - аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТ ЗЕД/ДКПП, перевірка реєстраційного ліміту ПДВ, а також миттєвий обмін документами з контрагентами.

Спробуйте прямо зараз. 7-денний тестовий доступ без обмежень.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини