Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як заповнити КОРО у разі розрахунку в кредит

30 січня 2019, 13:00
120
0
Реклама

У разі реалізації товару у кредит фіскальний звітний чек "Z-звіт" за день реалізації буде містити інформацію про те, що товар реалізований у кредит, та окремо відображену суму такої реалізації. Про це повідомлено в ІПК ДФС від 21.01.2019 р. № 231/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Відповідно до розділу II "Облік руху готівки та суми розрахунків" КОРО у колонці 5 "Загальна Сума розрахунків" буде занесено інформацію про суму реалізації, тобто з урахуванням вартості реалізованого товару у кредит, а у колонці 4 "Службова видача Сума готівки" буде зазначена сума інкасації лише готівки вилученої з місця проведення розрахунків.

Суми "службового внесення" та "службового виведення", якими вноситься до РРО розмінна монета, не впливають на відображення суми готівкових, безготівкових та інших сум розрахунків проведених через РРО.

Читайте також статтю "Підприємець-єдинник і товарний чек з позиції ДФСУ: очевидне та неймовірне" електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини