Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд може незабаром затвердити нормативи втрат нафтопродуктів

15 березня 2019, 12:00
850
0
Реклама

Оприлюднено проект Порядку розроблення та застосування нормативів втрат нафтопродуктів під час їх приймання, зберігання, відпуску та транспортування, який розроблено Міністерством енергетики та вугільної промисловості України.

Порядок буде встановлювати загальні вимоги до процедури розроблення нормативів втрат нафтопродуктів під час їх приймання, зберігання, відпуску і транспортування автомобільним, залізничним, водним і трубопровідним транспортом.

Метою розроблення нормативів є впорядкування обліку втрат нафтопродуктів внаслідок випаровування в процесі виробництва, обробки, переробки, зберігання чи транспортування такого товару (продукції) чи з іншої причини, пов'язаної з природним результатом.

Нормативи втрат поширюватимуться на нафтопродукти, що класифікуються за кодами УКТЗЕД.

Читайте також статтю “Скасування норм зі списання нафтопродуктів: облікові наслідки” електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини