Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Фізособа припиняє незалежну профдіяльність : коли подавати декларацію

18 березня 2019, 15:45
169
0
Реклама

ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що фізособи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, знімаються з обліку після припинення такої незалежної діяльності, за наявності документально підтвердженої інформації відповідного державного органу, що реєструє таку діяльність або видає документи про право на заняття такою діяльністю (свідоцтва, дозволи, сертифікати тощо), та/або поданих до контролюючого органу за основним місцем обліку: заяви за формою № 8-ОПП, дата якої фіксується в журналі за формою № 6-ОПП.

Чинним законодавством не передбачено особливих термінів подання податкової декларації фізособами, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення незалежної професійної діяльності.

Враховуючи викладене, фізособа, яка провадить незалежну професійну діяльність, у разі її припинення, подає податкову декларацію за результатами звітного року до 01 травня року, що настає за звітним.

Як декларують свої доходи громадяни - платники ПДФО та військового збору. У яких випадках вони повинні подавати декларацію про майновий стан і доходи, а коли можуть зробити це задля своєї вигоди. У які строки потрібно подати декларацію до контролюючого органу, дізнайтесь із ситуації для бухгалтера "Порядок подання податкової декларації про майновий стан і доходи".

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини