Після прийняття Закону України "Про освіту" у 2017 році, який дав старт освітній реформі, в Уряді дійшли й до реформування системи загальної середньої освіти.
Тож Уряд вніс на розгляді ВРУ проект Закону України "Про повну загальну середню освіту" (№ 10204).
Передбачається, що після ухвалення документ може запрацювати із 2020 року.
Серед пропонованих ініціатив законопроекту: запровадження сертифікації педагогічних працівників з 01 січня 2019 року, а також введення нової педагогічної посади - асистента дитини з особливими освітніми потребами (тьютора).
Проте в Прикінцевих та перехідних положеннях законопроекту є й інші цікаві норми щодо припинення дії безстрокових трудових договорів із педпрацівниками:
"набрання чинності цим Законом є підставою для припинення безстрокового трудового договору з педагогічними працівниками державних і комунальних закладів загальної середньої освіти, яким виплачується пенсія за віком, згідно з пунктом 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України.
Протягом двох місяців з дня набрання чинності цим Законом керівники державних і комунальних закладів загальної середньої освіти зобов'язані припинити безстрокові трудові договори з педагогічними працівниками цих закладів освіти, яким виплачується пенсія за віком, з одночасним укладенням з ними (за їх згодою) трудових договорів строком від одного до трьох років або звільнити їх згідно з пунктом 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України".
Чи округлювати підвищення на 11% окладів науково-педагогічним працівникам? Про це читайте в газеті "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням. Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу. |
Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.