Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Витяг про нормативну грошову оцінку земділянки можна отримати в електронній формі

11 червня 2019, 09:20
2659
0
Реклама

Кабмін уніс зміни до ряду нормативно-правових документів у сфері регулювання земельних відносин. Зокрема, нормативно закріпив можливість отримати витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки в електронній формі.

Аби отримати такий документ фізичній та/або юридичній особі потрібно подати заяву в електронній формі.

На її підставі Держгеокадастр видає відповідний витяг або мотивовану відмову у його наданні. Такі дії Держгеокадастр вчиняє в електронній формі технічними засобами телекомунікацій з накладенням кваліфікованого електронного підпису, а за бажанням заявника - також у паперовому вигляді.

Окрім того, зазначеною постановою:

- запровадили механізм внесення відомостей до Державного земельного кадастру про масиви земель сільськогосподарського призначення та користування такими відомостями,

- введено новий понятійний апарат, запроваджений Законом України "Про електронні довірчі послуги" від 05.10.2017 р. № 2155-VIII тощо.

Джерело: постанова КМУ від 05.06.2019 р. № 477

Витяги про нормативну грошову оцінку земельної ділянки найчастіше отримують платники плати за землю. Увазі останніх пропонуємо матеріал "Земельний податок: платники, пільги та порядок обчислення" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини