Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ПДВ-реєстрація не з першого дня місяця: як формувати податковий кредит і звітувати

13.09.2019, 14:00
240
0

Під час формування податкового кредиту орієнтуємося на першу подію, а першу ПДВ-декларацію подаємо за перший повний календарний місяць
Під час формування податкового кредиту орієнтуємося на першу подію, а першу ПДВ-декларацію подаємо за перший повний календарний місяць

Запорізькі податківці роз'яснили, як формувати податковий кредит та звітувати з ПДВ у разі реєстрації платником ПДВ з іншого дня, ніж перший день календарного місяця.

У такому разі до складу податкового кредиту можна включати суму ПДВ, сплачену (нараховану) лише по тих операціях, перша подія по яких (оплата послуг або отримання податкової накладної) відбулася після реєстрації платником ПДВ. Звісно, якщо придбані товари/послуги будуть використовувати в оподаткованих операціях в межах госпдіяльності.

Першу декларацію з ПДВ необхідно подати за наслідками першого повного календарного місяця. При цьому до такої декларації потрібно включати дані за період, який розпочинається від дня реєстрації та закінчується останнім днем цього першого повного календарного місяця.

Джерело: повідомлення на веб-сайті ГУ ДПС у Запорізькій області

Більше про реєстрацію платником ПДВ читайте в матеріалі "Реєстрація платником ПДВ: для кого та коли вона обов'язкова" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар