Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Парламент більше не стежитиме за приватизацією - Президент підписав Закон

24 вересня 2019, 13:45
317
0
Реклама

Президент підписав Закон " Про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна".

Нагадаємо: цей закон скасовує норму про створення спеціальної контрольної комісії ВР з метою забезпечення контролю за здійсненням приватизації, додержанням законодавства України про приватизацію та аналізу її наслідків.

Це пов'язано із тим, що така норма (ст. 9 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна") суперечить ст. 85 та 89 Конституції України, за якими створення спеціальних контрольних комісій до повноважень Верховної Ради України не віднесено.

Джерело: Закон України "Про внесення зміни до Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна"" від 11.09.2019 р. № 55-IX (набирає чинності 25.09.2019 р.)

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Оновлено процедуру безоплатного передання, відчуження та списання об'єктів держвласності" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини