Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ФОП та експортно-імпортні операції — головна тема номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

2.10.2019, 12:06
2439
0

Тему номера присвячено порядку розрахунків ФОПа із нерезидентом, та валютному нагляду, оподаткуванню під час імпорту та експорту товарів підприємцем
Тему номера присвячено порядку розрахунків ФОПа із нерезидентом, та валютному нагляду, оподаткуванню під час імпорту та експорту товарів підприємцем

ФОП, що здійснюють операції у сфері зовнішньоекономічної діяльності, знають, які труднощі виникають у податковому обліку. Зокрема, ФОП на загальній системі за імпортними операціями, крім "ввізних" податкових платежів, повинні визначити ще й вартість товарів, а як це зробити, нормативні акти не обумовлюють. Є також нюанси з утриманням податку на доходи нерезидентів, який наказують сплачувати й ФОП. У зв'язку з поширеними питаннями, які з'являються у ФОПів зі сфери ЗЕД, пропонуємо вам ознайомитись із матеріалами теми свіжого номеру видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН:

ФОП та імпортні операції: валютне регулювання. Із статті ви дізнаєтесь порядок розрахунків із нерезидентом, особливості застосування валюти розрахунків, зокрема, порядок придбання валюти, ЗЕД-зарахування та ін.

ФОП та імпортно-експортні операції: податковий облік. У статті поговоримо про оподаткування під час імпорту та експорту товарів.

ФОП та експортні операції: валютне регулювання. Дізнаємось про порядок проведення розрахунків із нерезидентом та валютний нагляд.

Для перегляду цих та інших матеріалів видання, а також повної бази НПА, аналітики і консультацій системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтесь тестовим доступом до системи.

Ознайомитись із цінами на видання можна за посиланням

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар