Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Майно банкрутів будуть продавати через електронні аукціони

4.10.2019, 15:00
227
0

В Україні запрацює система продажу майна боржників через електронні аукціони "Прозорро. Продажі"
В Україні запрацює система продажу майна боржників через електронні аукціони "Прозорро. Продажі"

Уряд схвалив постанову, за якою майно боржників будуть продавати через електронні аукціони "Прозорро.Продажі". Функціонування електронної торгової системи з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) буде здійснюватися на виконання вимог Кодексу України з процедур банкрутства. Державне підприємство "Прозорро.Продажі" визначено відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи.

Крім того, постанова визначає порядки функціонування електронної торгової системи, процедуру авторизації електронних майданчиків та вимоги до їх операторів, надання доступу авторизованим електронним майданчикам до системи та розмір плати за такий доступ. Також встановлено порядок організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність) та сплати винагороди операторів авторизованих електронних майданчиків, розмір гарантійного внеску, порядок його сплати та повернення.

Перші продажі відбуватимуться за кілька тижнів з моменту введення в дію Кодексу України з процедур банкрутства, тобто з 21 жовтня 2019 року.

Нагадаємо, що нещодавно стало відомо: митний конфіскат невдовзі буде продаватися через систему державних закупівель Prozorro.

Джерело: Урядовий портал

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар