Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Декларувати міжнародні посилки дозволять й електронно

8.10.2019, 13:30
1231
0

У 2019 році змінилися підходи у формуванні бази оподаткування міжнародних посилок
У 2019 році змінилися підходи у формуванні бази оподаткування міжнародних посилок

Мінфін оновить форму митної декларації М-16, яку застосовують для декларування товарів, які пересилають через митний кордон України у міжнародних експрес-відправленнях. До того ж з'явиться можливість формувати електронну митну декларацію М-16.

Наразі повторно оприлюднений доопрацьований проект постанови КМУ "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 450 і від 21 травня 2012 р. № 461".

Проект постанови передбачає врегулювати питання:

- застосування митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа у зв'язку зі змінами принципу визначення бази оподаткування митними платежами згідно із Митним та Податковим кодексами України для товарів, які ввозять на митну територію України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях для одержувачів - юросіб або фізосіб - підприємців;

- удосконалення форми митної декларації М-16, яку застосовують для декларування товарів, які пересилають через митний кордон України у міжнародних експрес-відправленнях для громадян;

- доповнення переліку товарів, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України прохідним та внутрішнім транзитом здійснюють за умови обов'язкового надання митним органам забезпечення сплати митних платежів.

За даними сайту Мінфіну

Про новий порядок оподаткування посилок із-за кордону йшлось у матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар