Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Несвоєчасно розрахувались за ЗЕД-договором: як покарають посадових осіб підприємства

21.10.2019, 09:15
395
0

Порушення граничних термінів розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів тягне за собою нарахування пені
Порушення граничних термінів розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів тягне за собою нарахування пені

Фіскали наголосили: за порушення граничних термінів розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів до посадових осіб юридичних осіб адміністративна відповідальність НЕ застосовується.

Водночас вони завважили: порушення резидентами граничних термінів розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів тягне за собою нарахування пені. Пеню нараховують за кожний день прострочення в розмірі 0,3% суми неодержаних грошових коштів за договором (вартості недопоставленого товару) у національній валюті або в іноземній валюті, перерахованій у національну валюту за курсом НБУ, встановленим на день виникнення заборгованості.

Джерело: роз'яснення ДПСУ, розміщене у категорії 114.10 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.sfs.gov.ua)

Суб'єктам господарювання, що працюють у сфері ЗЕД, цікавим може бути матеріал "Залік заборгованостей у ЗЕД: чи можна провести, не порушивши валютного законодавства" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар