Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Відсоток для житлових субсидій збільшили до 20%

28.10.2019, 15:00
1318
0

Новація запрацює з 1 травня 2020 року
Новація запрацює з 1 травня 2020 року

20 жовтня Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо зміни відсотку платежу у формулі призначення субсидій з 15% до 20%. Пункт про збільшення субсидій вступає в дію з 1 травня 2020 року. При цьому принцип розрахунку субсидій не змінився.

На думку Мінсоцполітики, цей крок спрямований на посилення адресності та не вплине на найменш заможні категорії одержувачів субсидій. Зміна відсотка матиме наслідки для одержувачів з найвищими доходами, оскільки їх розмір субсидії зменшиться.

За розрахунками Мінсоцполітики в опалювальному сезоні 2018-2019 років середній розмір платежу від доходу сім'ї становив 9,78%. Після зміни у формулі з 15% до 20% середній відсоток платежу буде на рівні 13,5%.

Нагадаємо, що парламент погодився на проведення перевірок пенсій та субсидій, а Мінсоцполітики очікує на повернення до бюджету мільйонів гривень допомоги малозабезпеченим.

Джерело: Урядовий портал


Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар